
Табурет "Ротанг" пластик, металік, 37,5*37,5*45,5см, R-Plastic
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 28003
+380 (68) 447-11-73
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Табурет пластиковий від українського бренду R-plastic.
- Довжина: 37,5 см
- Ширина: 37,5 см
- Висота: 45,5 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | R-plastic |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина стільця | 375 мм |
| Глибина стільця | 375 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 455 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал сидіння | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴



