
Полиця для взуття на 5 ярусна Ротанг (коричнева), 48х85х31 см, R-Plastic
535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18503
+380 (68) 447-11-73
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для взуття на 5 ярусна ротанг (коричнева)
- Загальна висота - 85 см
- Ширина - 48 см
- Глибина - 31 см
- Відстань між полицями - 20 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Форма тумби | пряма |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | R-plastic |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Форма шафи | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴


