
Опис товару
Компактний набір від італійського бренду Apex для прибирання з сміттєзбиральником, щіткою і металевим держателем.
- Елегантний дизайн з хромованим металом.
- Сміттєзбірник з гумовою накладкою, яка прилягає до поверхні ідеальної прибирання.
- Щітка з м'якою щетиною підходить також для делікатних поверхонь.
- Високоякісні матеріали порадують довголіттям вироби.
Розміри:
- Довжина ручки: 70 см
- Габарити совка: 24 х 18 х 7.5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apex |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Тип | Мітла |
| Призначення | Для прибирання приміщень |
| Ширина робочої частини | 24 см |
| Матеріал ручки/черешка | Метал |
| Довжина ручки/черенка | 88 см |
| Глибина робочої частини | 20 см |
| Матеріал ворсу | ПВХ (полівінілхлорид) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴




