
Сушка для посуду "2 в 1" 53*23*19 см, Алеана
344 ₴
- Готово до відправки
- Код: 167091
+380 (68) 447-11-73
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис товару
Сушка для посуду від українського бренду Алеана.
Сушка для посуду на ніжках – це вдосконалений варіант класичної конструкції. Стійкість посуду забезпечують високі борти і бічні стінки. Конструкція укомплектована підставкою для зберігання столових приладів. Сушка випускається у розмірі 53 х 23 х 19 см. На вибір доступні 5 варіантів кольору сушки для посуду.
Матеріал виготовлення – харчової поліпропілен.
Він характеризується:
• вологостійкістю;
• зносостійкість;
• легкістю;
• здатність зберігати колір.
Сушіння можна мити в посудомийній машині.
Висока якість, ціна і відмінні естетичні властивості – додаткові переваги товару.
Розмір: 53 х 23 х 19 см


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 1500 г |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність піддона | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴




