
Змінна насадка моп з мікрофібри до швабри, мікс кольорів 41х13см/ 39х10см, Feniks
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39036
+380 (68) 447-11-73
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис товару
Насадка для швабри від компанії Feniks.
- Надзвичайно поглинаючий і дуже міцний матеріал.
- Ви заощадите гроші та дбаєте про навколишнє середовище, адже мікрофібра відмінно очищає навіть без використання миючих засобів.
- Запаску для швабри можна прати у пральній машині.
- Насадка із мікрофібри підходить для будь-якого типу підлог.
Параметри насадки:
- Зовнішній розмір 41х13 см
- Внутрішній розмір 39х10 см












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Насадка для швабри |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Габаритні розміри | |
| Ширина насадки (зовнішня) | 13 см |
| Довжина насадки (зовнішня) | 41 см |
| Ширина насадки (внутрішня) | 10 см |
| Довжина насадки (внутрішня) | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴










